Konkury plastyczno - literackie
05.05.2017 zswystep_2012 411
grafika

 

Miniony miesiąc obfitował w konkursy plastyczne i literackie. Laureatkami konkursu zorganizowanego przez Nakielski Ośrodek Kultury "Zielona kartka na święta" zostały MartaTerpiłowska i Melania Kaczmarowska – uczennice klasy IV.

Z kolei Klaudia Kłosińska – uczennica klasy II gimnazjum zdobyła wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym "Nałogi – droga donikąd" za wiersz "Nie daj się oszukać". Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

 

W maju zachęcam do udziału w następujących ogólnoszkolnych konkursach:

- konkurs plastyczny " Europa da się lubić" Pokaż najpiękniejsze miejsca Europy – krajobrazy, zabytki, miasta. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Prace w formacie A4 lub A3 dowolną techniką plastyczną przekaż nauczycielowi plastyki do 23 maja. Polecam wykonanie pracy na kartce z bloku technicznego.

- konkurs plastyczny "Obrazki z dawnej wsi. Zajęcia wiejskie." Konkurs skierowany jest do uczniów w wieku 5 – 19 lat. Zadanie polega na wykonaniu jednej lub kilku prac plastycznych obrazujących zajęcia wiejskie: prace rzemieślników ludowych, tradycyjne zajęcia gospodarskie i domowe (inspiracją mogą być pokazy etnograficzne odbywające się na terenie Muzeum Kultury Ludowej w Osieku n. Notecią). Technika prac dowolna. Format nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A2. Nie robić prac przestrzennych. Prace proszę przekazać nauczycielowi plastyki do 19 czerwca.

 

Liczę na Wasze pomysły. Do dzieła!

 

Kamila Podraza

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
innowacyjna.jpg
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane