Sukcesy naszych uczniów
31.05.2017 zswystep_2012 397

W dniach 9 i 11.05.2017 odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia gimnne konkursy; ortograficzny i matematyczny dla uczniów klas III. Do każdego z konkursów przystąpiło po 40 uczniów ze wsystkich szkół gminy Nakło.

Cieszy nas fakt, że wśród tak dużej konkurencji aż troje uczniów z klasy III b naszej szkoły  zostało nagrodzonych. Największym sukcesem jest to, że Agata Bembnista zajęła I miejsce w gminnym konkursie matematycznym, a jej praca otrzymała maksymalną liczbę punktów. Mikołaj Karabasz otrzymał wyróżnienie. Natomiast Magdalena Małycha otrzymała wyróżnienie w gminnym konkursie ortograficznym.

Jeszcze żadna z klas III w naszej szkole nie odniosła takiego sukcesu.

Serdecznie wam gratuluję. Jestem z was dumna. Życzę wam moi kochani jeszcze wielu, wielu takich sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Aleksandra Grzybowska