Koniec roku szkolnego 2016/2017
20.07.2017 zswystep_2012 134

23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016/2017. O godzinie 8:00 uczestniczyliśmy we Mszy św. O godzinie 9:00 spotkaliśmy się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Humorystyczny program artystyczny prezentujący historię pobytu absolwentów w naszej szkole, nie pozbawiony  wątków wzruszających, przedstawili uczniowie klasy III gimnazjum. Były wspomnienia, dobre rady dla młodszych kolegów, podziękowania dla nauczycieli i rodziców.

Następnie, po wystąpieniu Pani Dyrektor Beaty Marczewskiej - Zaborowskiej nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu oraz pożegnanie absolwentów. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice wyróżnionych absolwentów. Wzajemne podziękowania za rok dobrej współpracy złożyli sobie: Pani Dyrektor Beata Marczewska - Zaborowska, przedstawiciele Rady Rodziców: Pani Elwira Tajkowska i Pan Jarosław Wiśniewski oraz Pani Sołtys Ewa Hoppe.

Rozdano również nagrody w ostatnich tegorocznych konkursach wewnątrzszkolnych oraz stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. Doceniono również pracę wolontariuszy Fundacji Salus Homini.

Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami klas, na których rozdano świadectwa promocyjne wszystkim uczniom naszej szkoły.

Na zakończenie odbyło się sympatyczne spotkanie absolwentów, ich rodziców i nauczycieli przy kawie i pysznym cieście. Pomysłodawcami spotkania byli uczniowie, a organizatorami - ich rodzce. Dziękujemy!

Absowentom życzymy sukcesów w nowych szkołach, wszystkim uczniom - udanych wakacji.

Do zobaczenia 4 września!