Internetowy konkurs z zakresu matematyki, informatyki, fizyki i chemii
10.10.2017 zswystep_2012 562
grafika
Powiązane pliki:

Już w tą środę 11.10.2017r na platformie www. infimat.p.lodz. pl będzie rozgrywana 1 sesja internetowego konkursu z zakresu matematyki, fizyki, chemii oraz j. angielskiego "First Step to Success". Jest to konkurs rozgrywany z komputera domowego w jedną środę w miesiącu w godzinach 19-21. Można do niego przystąpić najpóźniej do 3 sesji konkursowej.
Ze względu na innowacyjną formę, poprzednie edycje First Step to Success cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.
Konkurs ten stanowi bardzo dobrą pomoc przy przygotowaniu uczniów do egzaminu gimnazjalnego.
Regulamin znajduje się na stronie www.weeia.p.lodz.pl zakładka konkursy.

Konkurs ten jest na terenie województwa łódzkiego konkursem kuratoryjnym, a w pozostałych województwach, aby uczniowie mogli dostać dodatkowe punkty w naborze do szkół ponadgimnazjalnych/średnich należy zgłosić się do odpowiedniego Kuratora Oświaty właściwego dla Państwa województwa i poprosić o dopisanie tego konkursu do Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych 2018r. Może to zrobić jedynie Dyrektor placówki oświatowej znajdującej się na terenie danego województwa.

Licealistów i uczniów techników zachęcam do udziału w internetowych konkursach z fizyki First Step to Nobel Prize i matematyki First Step to Fields Medal już w ten piątek 13.10.2017 r.  i najbliższy poniedziałek 16.10.2017r również na platformie www. infimat.p.lodz. pl. Dla finalistów tych konkursów oprócz nagród rzeczowych przewidziano możliwość zdobycia indeksu z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Zachęcam również do wzięcia udziału w innych konkursach dedykowanych gimnazjalistom. Należą do nich "Piękne doświadczenie Fascynujące Wyjaśnienie - fizyka" oraz konkurs informatyczny "InfoSukces". Termin nadsyłania prac to 23.12.2017r. Na terenie województwa łódzkiego są to również konkursy kuratoryjne.

Z wyrazami szacunku
dr inż. Ewa Korzeniewska
Pełnomocnik Dziekana
Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki,
Informatyki i Automatyki
Politechniki Łódzkiej
d/s Promocji

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane