Bal w przedszkolu
09.02.2018 zswystep_2012 1146
grafika
Powiązane galerie:
grafika
10.02.2018

12

Szkoła Podstawowa w Występie

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany . Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu niezapomnianych przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 07.02.2018r. w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej w Występie odbył się bal karnawałowy. Inicjatorką i główną prowadzącą była pani Iwona Szopińska –opiekunka grupy 5-latków „Wesołe nutki”.

Wspierały ją panie : I.Kubacka,G.Janicka,Z.Rybak i M.Smażyk.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych na tle pięknego baśniowego zamku. Następnie każde dziecko zaprezentowało się w swoim przebraniu. Potem nastąpiły tańce przerywane konkursami i baśniowymi zagadkami.

Zmęczone tańcem dzieci mogły odpocząć przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

G.J.

 

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane