Nasi uczniowie na II Gali Mistrzów Sportu Gminy Nakło nad Notecią
23.04.2019 zswystep_2012 479

29 marca 2019 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala Mistrzów Sportu Gminy Nakło nad Notecią, podczas której nagrodzeni zostali sportowcy oraz trenerzy za osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2018.

Uroczystość prowadziła Anna Biniakowska - dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią.

Nagrody wręczali: Sławomir Napierała - Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Paweł Wiśniewski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią oraz Jan Grabarski - Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego.

Dwaj uczniowie naszej szkoły: Szymon Świerczek - uczeń klasy VIII i Stanisław Gawlik -uczeń klasy Vb również  otrzymali w tym dniu nagrody rzeczowe z rąk Burmistrza Nakła za swoje osiągnięcia sportowe.

Obydwaj trenują od kilku lat karate w Szkole Walki „Raion”.

Szymon dwukrotnie, a Staś aż trzykrotnie zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski Karate Tsunami.

Cieszymy się razem z chłopakami, gratulujemy serdecznie  i życzymy dalszych sukcesów.

G.J.