Sukces w Konkursie Wiedzy o Sporcie
10.06.2019 zswystep_2012 309

Dnia 10.06.2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym  nr 3 Nakle nad Notecią odbył się Konkurs Wiedzy o Sporcie dla Szkół Podstawowych w kategorii dzieci  (kl.VI i młodsi )oraz młodzieży szkolnej (kl.VII-VIII i III gim.). Uczniowie rozwiązywali  test składający się z 30 pytań dotyczących okresu  od pierwszych  Igrzysk Olimpijskich (Ateny 1896 r. ) do czasów obecnych. Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomira Napierały.

W kategoroii dzieci reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mikołaj Karabasz, Marcel Rosa i Emil Ksobiak zajęła II miejsce.

W kategorii młodzież zespół w składzie: Igor Cistowski, Adrian Sztubiński oraz Paweł Cięszki zajął VI miejsce.

Gratulujemy!